Nissan Pulsar ile C segmentini sallamaya hazırlanıyor

Nissan, C segmentine yeni sunacağı Pulsar ile oldukça iddialı geliyor. Geniş, ferah, stil sahibi ve yüksek teknolojiyle donatılmış yeni Nissan Pulsar, Nissan’ın inovasyon tutkusunu ve ödüllü tasarım anlayışını daha da büyük bir tüketici kitlesiyle buluşturacak. Safety Shield (güvenlik kalkanı) gibi teknolojik özellikleriyle C segmentinde beklentileri yeniden şekillendirecek olan Pulsar, büyük aks açıklığı, ön ve arka koltuklar arasında ayrılmış geniş alan ve geniş bagaj kapasitesi ile sınıfında öncü bir taşıma kapasitesi sunuyor.

Nissan’ın inovasyon ve teknoloji tutkusu son yedi yıldır aile arabası kavramında ciddi bir dönüşüm yarattı. Nissan heyecan verici yeni aile kullanımına yönelik hatchback modeli Pulsar ile ürün yelpazesini bir kez daha genişletiyor. Cesur tasarım, teknik inovasyonlar ve sınıfında öncü iç mekan tasarımı ile yeni Nissan Pulsar, C segmentine taze bir boyut kazandırıyor.

Nissan’ın tasarım yeteneklerini sergiliyen ve sektöre yenilikler getiren Pulsar, sıradışı kalitedeki materyalleri ve yapısı ile yüksek bir sürüş keyfi ve sahiplenme hissi sunuyor. V-motion ön panjurlar, boomerang far karakteristiği ve cesur, iri yapılı kıvrımları ile kendine özgü bir havası olan Pulsar, Qashqai ve X-Trail’e başarı kazandıran aynı tasarım DNA’sını kullanıyor. Pulsar, keskin hatları kusursuz ayrıntılar ile birleştirerek elegan ve atletik bir biçim yaratıyor. Sınıfındaki en uzun dingil aralığı (2,700 mm) ve zekice tasarımı sayesinde Pulsar sektördeki rakiplerine göre daha geniş bir alan sunuyor,

Konforlu ve güvenli bir sürüş için bir dizi kullanışlı ve yararlı teknolojiyle donatılan Nissan Pulsar, yalnızca lüks araçlarda bulunabilecek bir dizi özellik ile pekiştirilmiş. Nissan’ın bilinen Güvenlik Kalkanı sisteminin Moving Object Detection (aracın önündeki hareket eden nesneleri algılama özelliği), Lane Departure Warning ve Blind Spot Warning ile geliştirilmiş versiyonu da buna dahil. Nissan’ın devrimsel Around View Monitor (çevre görüntüsü monitörü) sektöre daha da fazla ileri teknoloji getiriyor. NissanConnect sistemi de akıllı telefonlarla entegre olarak uydu navigasyon fonksiyonlarını yerine getiriyor.

1.2 litre DIG-T benzin ünitesi ve 1.5 litre dCi dizel ile piyasaya çıkacak olan Nissan Pulsar, her iki motorla da sıra dışı performans, tasarruf ve iyileştirme sunuyor, yakıt tasarrufu için alınmış ileri teknoloji önlemler de sürücünün daha az yakıtla daha uzun mesafeleri gidebilmesini sağlıyor.

Visia, Acenta ve Tekna olarak üç ayrı versiyona sahip Pulsar, üç model de yüksek seviye donanımlar, klima, 5” ileri seviye sürüş yardımı sağlayan ekran ve elektrikli pencereler, tekerlek basıncı takip sistemi, altı airbag ve start/stop sistemi ile birlikte müşterilere sunulacak.

Top