Yeni Megane’dan üstün sürüş deneyimi

Renault’un C segmentinin önemli binek otomobillerinden Yeni Megane, Türk müşterileri ile buluşmak için gün sayıyor. Ocak 2016’da Avupa pazarında boy gösterecek olan yeni Megane’lar, Nisan 2016’dan itibaren ise Türkiye yollarından olacak. Dünyada ilk kez segmentinde Megane’da kullanılan 4Control sistemi ve Renault Sport eseri süspansiyon ile daha sportif ve dinamik bir yol tutuşuna sahip olan Megane’da üstün viraj alma kabiliyeti de geliştirilmiş durumda.

Kompakt sınıfta sahip olduğu dinamikleri, şasisi ve süspansiyonu ile ön plana çıkan Megane’da otomobilin kontrol merkezi görevini gören R-Link2 sayesinde internet teknolojisinin kullanıldığı otomobilde sürüş deneyimi bir üst sınıfa çıkıyor. Multi-Sense teknolojisi ile tamamen kişiselleştirilen sürüş deneyimine, renkli Head Up Display ile de sürüş konforu daha güvenli hale getiriliyor.

90-205 beygir gücüne sahip çeşitli ihtiyaçlara hitap eden motor seçeneklerinin sunulduğu Megane Türkiye’de Joy, Touch, Icon ve GT-Line olmak üzere 4 ekipman seviyesi, iki benzinli ve dört dizel motor seçeneği ile pazara sunulacak. Araç içi ve akustik konfora da üst düzeyde önem gösterilen Yeni Megane, Energy dCi 110bg 3,3l/100km ve 86g/km CO2 değerleri ile sınıfının en iyisi.

Top